вторник, 25 апреля 2017 г.

Ціна інновацій Наскільки затребувані будівельні нанотехнології



Ціна інновацій Чи є потреба в будівельних нанотехнологіях?

Інновації поступово стають нормою життя в будь-якій сфері.
Тепер інновації ми сприймаємо не тільки з появою нового iphone з черговою цифрою в кінці, але і не дивуємося, коли бачимо автомобілі Tesla або роботів-пилососів.



Але будь-які нововведення завжди коштують чималих грошей. Так наскільки вони затребувані на ринку нерухомості в Україні?
І якщо всі ці нововведення такі дорогі, то чи так вони потрібні?
Інновації - це, перш за все, відхилення від норми, це удосконалення, це прорив і, звичайно, розрив шаблонів.


Будь-які інновації народжуються в той момент, коли вичерпані традиційні підходи, і будь-яка криза з цієї точки зору є найбільш підходящим часом. Наприклад, саме тому через кризу і війну на ринку житлової нерухомості Києва народилися і отримали подальший розвиток такі продукти і концепції як малогабаритні SMART-квартири, апартаменти, і т.д. І якщо ще рік тому тільки відомий «Комфорт Таун» пропонував на вибір і SMART-квартири та апартаменти, і одночасно мансардні дворівневі квартири. 


То вже у 2017-му і інші київські забудовники пропонують такий новий продукт, як SMART-квартири.




В даному випадку мова йде не про технологічні та інженерні інновації на кшталт системи "розумний будинок", а про революційні підходи до створення продукту в принципі.

Під час кризи завжди важливо дивитися на речі ширше: в той час, як стандартний продукт зазнає труднощів із ліквідністю, знахідкою може стати нюанс, який до цього не брався до уваги, але вкрай важливий для споживача. При цьому головним правилом девелопера-новатора має бути дотримання почуття міри. Отже, криза технічному прогресу і нестандартним підходам не перешкода, а, навпаки, благодатний грунт. Але для початку варто розібратися, які інновації в принципі можливі на ринку нерухомості.

Звичайно, новий продукт придумати складніше, ніж запровадити нові технології в будівництві. Тому технічні та технологічні інновації й найпоширеніші в будівництві. Зазвичай вони торкаються питань енергопостачання та енергоефективності.

Основні інноваційні технології, широко впроваджувані на ринку, це:
- стінові ЗБВ панелі з внутрішнім утеплювачем, що дозволяють в рази збільшити швидкість зведення будівель і оптимізувати теплообмін в квартирах;
- ековата, що володіє масою переваг перед аналогами: економічністю, біостійкістю, відсутністю грибка і цвілі, екологічністю, високими звукоізоляційними якостями, відсутністю швів і порожнеч;
- каркасно-панельні конструкції, які забезпечують можливість трансформації внутрішнього простору, маневрування при влаштуванні вікон, а також скорочення, в порівнянні з безкаркасними, площі;
- незнімна опалубка, що славиться своєю дешевизною, хорошою теплоізоляцією, простотою використання і ідеальною геометрією. Будучи рівним, цей матеріал ідеально підходить під обробку майже будь-якими матеріалами;
- вентильовані фасади, які порівняно легко піддаються монтажу та мають високий рівень шумо- і теплоізоляції;
- склофібробетон при облицюванні будівель - легкий, міцний і різноманітний матеріал обробки, успішно використовується при заміні каменю. Він все більш популярний серед прихильників як модерністської архітектури, так і класичної.

Технології ці досить поширені і для багатьох вже стали буденністю. Якщо говорити про новації на конкретних прикладах, то експерти київського ринку нерухомості відзначають наступні об'єкти.

ЖК «Tetris Hall» пізнаваний і унікальний. Але унікальність фасаду зобов'язує! Тому покупцям буде заборонено вносити зміни в скління квартир. Девелопер продумав схему скління так, щоб запропонувати покупцям і засклені лоджії, і відкриті балкони. Так можна і задовольнити найрізноманітніші смаки, і зберегти архітектурну гармонію будівлі.
В елітному житловому комплексі «Tetris Hall», на думку експертів, застосовано чимало нетипових рішень при зведенні об'єкту. Наприклад, в кожну квартиру підведені комунікації для системи "розумний будинок". Кастомізацію системи кожен покупець буде виконувати самостійно, виходячи зі своїх смаків і потреб. Але, що найважливіше, розумним буде дійсно весь будинок, а не тільки квартира. Це означає, що підключитися можна буде до системи всього комплексу: від консьєрж-сервісу і зв'язку з ресепшеном до доступу до записів відеокамер і управління ліфтом.


Київський ЖК «CentralPark» може похвалитися встановленою сучасною і цілісною системою обслуговування безпеки. Консьєрж сервіс 24 години на добу - це дійсно унікальна інновація для Києва. «CentralPark», як і «Tetris Hall», - це ще один об'єкт компанії KAN Development. Як заявляють в компанії, найбільша інновація полягає в тому, що KAN Development проектує всі об'єкти від людини і її потреб. «Кращі фахівці на ринку проектують, а потім тестують планування квартир у наших будинках. Проходять шляхом покупця від хвіртки комплексу до дверей квартири, передбачивши все », - розповідають експерти компанії.


У регіонах будівельна галузь також розвивається і застосовує різні інноваційні технології. Експерти відзначають, що в минулому році регіони взагалі проявили до теми енергоефективності більший інтерес, ніж Київ. Це, в першу чергу, стосується Львова та Одеси.



Хитрі маркетингові штучки - ще один вид інновацій. Правильна маркетингова історія часто вирішує питання продажів.
Хоча і тут інновації найчастіше полягають в плагіаті. Наприклад, дівчата з реклами житлового комплексу «Снігурі» в далекій Москві, як і їх колеги з «Синергії» в Ірпені, також символізують продажі в третьому будинку.


Причому дівчата з Ірпеня явно поступаються за своїм рівнем. Хоча може бути саме в цьому і була задумка забудовника, адже Ірпінь це все ж не столиця України.  І все ж таки,чому дівчата на рекламному борді ближче до окружної Києва? Прикро. Навіть, якщо так і було задумано.


І все ж найчастіше інновації на ринку нерухомості використовуються переважно в преміальному сегменті. Перш за все, такі проекти, що відповідають всім показникам часу, виділяються на ринку і добре просуваються. Крім того, споживач елітного сектора здатний такі фішки не тільки оцінити, але і заплатити за них.

В преміальних об'єктах інноваційний підхід продиктований пошуком нових рішень, необхідністю надання більш якісного сервісу, використанням ексклюзивних технологій і матеріалів, щоб надати продукту унікальні властивості. Так, застосування інноваційних технологій при будівництві елітного житлового комплексу збільшує його собівартість від 5% до 15%. Але витрати окупаються, так як інноваційні проекти з професійною концепцією і високою якістю будівництва частіше реалізуються в більш короткі терміни в порівнянні з типовими об'єктами, тим самим швидше приносячи дохід девелоперу. Цим витрати на інновації і виправдовуються. Крім цього, в даному сегменті завжди робиться ставка на марнославство клієнта і одночасно на його вміння рахувати гроші.



Необхідність ставки на останній «парадокс» (марнославство клієнта і одночасно на його вміння рахувати гроші) легко доводять практично всі експерти з нерухомості. Залежно від технологій витрати на інновації можуть бути різними. Наприклад, реалізація проекту по екологічному стандарту дорожче приблизно на 20%. При цьому, майбутня економія в експлуатації на споживанні електроенергії становить 30 - 40%.
Інновації в масовому сегменті теж є, але мета у них інша. Вони покликані робити продукт більш ефективним і більш доступним. Досягати цього дозволяють енергоефективні матеріали і технології, застосування ергономіки до процесу створення зручного простору для життя на обмеженій площі.
Адже, наприклад, що таке SMART-квартира, про яку ми вже говорили? Це, перш за все, раціонально продумане використання площі. Для цього в кожному приміщенні скорочуються неефективні зони. Згідно з концепцією SMART, людина повинна платити виключно за корисні метри.
В економ-сегменті інновації не тільки нічого не варті, але і, навпаки, здешевлюють продукт або при невеликому збільшенні ціни дозволяють заощадити в майбутньому. У доступному сегменті покупець повинен бачити вигоду від інновацій, а не престиж. На даний момент споживач не готовий переплачувати за квадратний метр. Саме тому формат SMART-квартир став настільки затребуваним на ринку.
Так що інновації на ринку київської нерухомості можна умовно розділити на дві категорії:
- престиж, енергоефективні матеріали і технології для преміум-класу;
- вигода від інновацій в доступному сегменті.
Хоча в одному вони перетинаються - інновації дозволяють заощадити в майбутньому!

Родовід українців

Родовід українців

У травні у вільному доступі запрацює онлайн-база даних про два мільйони мешканців України, народжених у період 1650-1920 років. Про роботу над проектом та перспективи його розвитку повідомляє сайт http://baranivka.net та його керівник Ігор Гошовський.

Родинне дерево з двох тисяч людей

За чотири роки дослідники зібрали, систематизували та проіндексували інформацію про 1 878 945 осіб з усіх регіонів України: більше із західної та центральної України, але також зі сходу. Основний масив даних зібраний про людей, які жили у другій половині XIX – на початку XX століття.
Ігор Гошовський розповів, що десять років тому, будучи за освітою істориком, захопився дослідженням власної генеалогії.
«Я звертався за інформацією до різних архівів. Цей процес тривав п’ять-шість років. Мені вдалося дослідити чотири гілки роду по 10-12 поколінь. Безперервні ланки сягнули початку 18 століття. Якщо враховувати осіб із бічних ланок (двоюрідних, троюрідних і далі), то загалом знаю імена та прізвища близько двох тисяч людей», – розповів він.

За словами Гошовського, документи, до яких він звертався, під впливом часу починають просто розсипатися на порох. Не раз закрадався сумнів, чи хтось ще зможе що-небудь у них прочитати. Так і зародилася ідея почати їх оцифровувати та індексувати вказані у документах імена та прізвища в базу.

1419285_1459097

Оцифрування для пам’яті
За кордоном давно існує практика оцифрування та індексування архівних документів для збору та систематизації інформації про людей, які жили на цій землі раніше. Такі бази даних є у багатьох країнах Європи, зокрема, у сусідній Польщі. Вони налічують інформацію про мільйони людей.
В Україні держава цього напрямку досліджень не фінансує. Гошовський є керівником невеликої IT-компанії Runsite, тому власним коштом та ресурсами організував невелику команду, що працює над формуванням бази та сайту, яка запрацює онлайн у травні.
Керівник проекту уточнив, що база даних буде корисною у першу чергу тим, хто збирає інформацію про свій рід. Це дасть змогу довідатися про давніх родичів у режимі реального часу, без потреби самостійно їхати в той чи інший архів, який розташований в іншій області, або на території сусідньої держави.
Отримавши інформацію із бази даних, людина зможе, до прикладу, за допомогою спеціальних онлайн-платформ сформувати своє родове дерево. Однак, якщо йдеться про іншу практичну мету, наприклад, збір документів для отримання «карти поляка», то база допоможе лише перевірити родові зв’язки, довідатися про місце народження, життя чи смерті родича, а відтак правильно вибрати архіви, до яких варто звертатися за документами.
Вочевидь, буде корисною ця база і для професійних істориків, адже по сотнях населених пунктів будуть сформовані списки мешканців, що проживати там понад сто років тому.

Що вдалося дослідити
На сьогодні уже зібрано та проіндексовано інформацію про понад 1,8 млн українців. Є їхні прізвища, імена, по-батькові, також є інформація про дату народження або смерті, відповідні населені пункти, і часом інша додаткова інформація. Зокрема, з Львівщини та Тернопільщини сумарно проіндексовано інформацію про 120 тис. осіб.

«В Україні існують правові проблеми з публікацією сканів метрик, тому відкрита база буде містити лише проіндексовані прізвища та імена зазначених у документах осіб», – уточнює Гошовський.
Дослідники зібрали та про індексували інформацію не лише з метричних книг, але й чималої кількості інших джерел. Зараз триває робота з індексації списків втрат вояків Австро-Угорщини – усі особи, народжені в Галичині, Буковині та Закарпатті потрапляють у базу. Таких даних є уже 9 тис. осіб, і ця робота продовжуватиметься ще декілька місяців.
Опрацювавши інформацію з «воєводських вісників», у яких місцеві адміністрації публікували списки мешканців, вдалося зібрати відомості про мешканців Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини, Волині, Рівненщини за період 1920-х років. Це джерело дозволило сформувати списки ще на понад 10 тисяч осіб. У базу даних увійшла також інформація про українців, які брали участь у національно-визвольних змагання тощо.
Окремий напрям – індексація списків виборців до Сейму 1920-1930-х років. Наразі робота ведеться з документами по Волинському воєводству, але у перспективі також інші регіони України, що входили на той час до складу Польщі.
Джерелом інформації про мешканців Галичини, Буковини, центральної та східної України є так звані адресні та пам’ятні книги губерній та міст. Частково опрацьована інформація по Полтавській, Подільській, Волинській губерніях. Якщо говорити про міста, то це списки мешканців Львова, Чернівців, Миколаєва, Полтави тощо.

Родовід українців
Ігор Гошовський вважає, що є достатньо архівних джерел, щоб генеалогічна база даних про мешканців України розширити до 5-6 млн осіб.
«Щоб зібрати інформацію про 2 млн людей, нам знадобилося чотири роки. Хочеться, щоб надалі база наповнювалася значно активніше, і інформацію про чергових кілька мільйонів осіб вдалося викласти значно швидше, а не чекати знову стільки років. Для цього ми хочемо залучити додаткових працівників і збільшити темпи роботи. При цьому хочемо, щоб доступ до бази був безкоштовним», – зазначив керівник проекту.
За його словами, для цього проект потребує фінансової підтримки.
«Ми запустили промосайт www.pra.in.ua, призначений для збору коштів на реалізацію проекту та залучення додаткових працівників для збільшення темпів індексації. Навіть по 50 грн, але з широкого кола – це вже буде щось. Підтримати проект можна зараз, або ж дочекатись травня, коли він почне працювати», – сказав він.

Джерело  http://baranivka.net/?p=2285

Битви за Україну ТОП-23

Битви за Україну ТОП-23

23 найвизначніші битви за Україну


Всю свою історію Україна виборювала свою незалежність. Битви за Україну відбувались і під Києвом, і на Синіх Водах, і навіть під Москвою.

Миролюбний український народ був змушений майже всю свою історію доводити право на своє життя, на свою Землю та свободу.

Пропонуємо вам ознайомиться з переліком 23 видатних битв на українській землі, в яких предки сучасних українців здобували собі волю і відстоювали право на життя, і які, нехай і не завжди закінчувалися перемогою, все ж – стали для нашої Батьківщини знаковими, зробивши Україну Україною.
Цей список боїв, мабуть, здасться читачеві суб’єктивним. Ряд подій, представлених в ньому, охоплює великі часові періоди і їх складно звести до конкретних зіткнень. І, хоча деякі епізоди з даного переліку можна назвати битвами за Україну тільки умовно, всі вони відбулися за безпосередньої участі українців і залишаться в пам’яті майбутніх поколінь.

1. Битва на Синіх Водах (24 вересня – 25 грудня 1362 року). У той час частина сучасної України знаходилася під литовським впливом, а Київське князівство і Поділля – під гнітом татар, які захопили ці території в середині XIII століття. Вважається, що перемога русько-литовського війська в цій битві підірвала могутність Золотої орди, що дозволило по максимуму звільнити українські території від монголо-татарського ярма.
Картина відомого художника Студії українського батального мистецтва Артура Орленова
Картина відомого художника Студії українського батального мистецтва Артура Орльонова
2. Облога Москви та Калузького посада (листопад-грудень 1618 року) козаками Війська Запорозького під проводом гетьмана Петра Сагайдачного, що відбулась після облоги Москви в ході польсько-московської війни (так званий Похід на Москву). Дії запорожців посприяли укладенню перемир’я на умовах Речі Посполитої. Умовами участі козаків у поході Польщі на Московське царство були розширення козацької території, зняття заборон і обмежень на православ’я, збільшення чисельності війська, визнання Польщею судової та адміністративної автономії Війська Запорізького.


Кохання чи любов?

Кохання чи любов? Як правильно вживати та казати українською?



За шалене кохання,
до нестями у карколомних позах,
несамовитими пестощами,

негайно і без наслідків!

 (улюблений тост офісних працівників).




Давайте спробуємо розібратись у простому питанні: "Кохання чи любов"?

Виявилось, що питання досить складне і інформації та думок з цього приводу багато, тому давайте систематизуємо інформацію, щоб розібратись.

Отже, Любов чи Кохання?

З точки зору української мови ці слова є синонімами, що підтверджують словники.

1.      Кохаймось але любимо пиво?


Проте, маємо зазначити, що слово “кохати” набуло дещо інших відтінків, його парадигма значень доповнилась таким чином, що термін “кохати” більш широко використовується для позначення виявлення почуття до протилежної статі, чи то скорше просто до іншої людини, в контексті статевого потягу, а не дружніх чи родинних почуттів.

Дієслово ж “любити” традиційно використовується в більш широкому значенні, де об’єктом любові може бути будь-що і будь-хто, починаючи від пива, і закінчуючи Батьківщиною.

АЛЕ такий розподіл утвердився неофіційно і з плином часу та під впливом повзучої русифікації. На давніших етапах розвитку мови різниці між цими поняттями не існувало. Наведемо приклади:

Шевченкове “Кохайтеся чорнобриві, та не з москалями…” навряд доносило нам подробиці вибору партнерів для статевих відносин, але тут малося на увазі саме “не любити” тих, хто потенційно може розбити серце…


Интересные факты про сахар ТОП-10

Интересные факты про сахар ТОП-10

10 полезных лайфхаков о том как можно использовать самый обычный сахар!

saxar01shutterstock_87679807_1300

Что Вы знаете про сахар, кроме того, что с ним вкуснее чай, кофе и любая сладость?

Возьмите себе на страничку эти 10 полезных советов, о том, как использовать сахар, кроме его прямого предназначения. 

samogoncj

 Интересные факты про сахар ТОП-10:

1.Сахар может сохранить свежесть цветов. Просто добавьте в воду 3 столовые ложки сахара и 2 ложки уксуса. Сахар полезен для стеблей, а уксус остановит размножение бактерий.

2. «Горит во рту» после очень острой пищи? Не проблема. Просто возьмите в рот ложку сахара, он мгновенно снимет раздражение слизистой, а если вы худеете, то просто не надо его глотать.

3. Скрабы с сахаром уже давно известны, их применяют во всех косметических салонах, как для лица, так и для тела. Его несложно изготовить в домашних условиях. Просто смешайте сахар с оливковым маслом и добавьте любое эфирное масло по вашему вкусу. Кожа станет нежной и шелковистой.

4. Удивительно, но факт, если немного посыпать сахаром накрашенные помадой губы, немного подождать и слизнуть его, помада продержится дольше.

5. Все привыкли посыпать пятно солью, а если посыпать сахаром? Используйте сахар в качестве пятновыводителя! Сахар легко выводит пятна от травы, просто намочите пятно, посыпьте сахаром и оставьте на час. Результат вас удивит.

6. Сахар поглотит запах и цвет кофе и любых специй, пропущенных через кофемолку.

7. Сахар помогает слизистой рта не только после острой пищи, но и при ожоге горячим напитком. Просто положите ложку с сахаром на язык, боль уйдет моментально.

8. Плохо ложится помада? Нанесите на губы смесь сахара и оливкового масла и подождите 30 секунд. Смойте, и смело наносите макияж, все будет идеально.

9. Все знают, как сложно смыть мылом машинную смазку с рук. Зато смесью сахара и любого масла это сделать очень просто, разотрите в руках, и смойте водой. Все готово.

10. Не сыпь мне соль на рану — сыпь сахар! Выводы после исследования использования сахара оказались удивительными, оказывается, сахар способен убивать бактерии препятствующие заживлению и вызывающие хронические боли. Происходит это очень просто, бактериям для размножения необходима влага, а сахарная повязка способна полностью впитывать любую воду.

Источник http://turupupu.ru/?p=36592